ТОВ «ІМЕКС ТРЕЙД» є ексклюзивним представником в Україні «Горійського консервного заводу дитячого харчування» Грузія.

Ми представляємо ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ ПРОДУКТ під двома торгівельними марками ТМ “KULA” і ТМ “KULA BABY”. Торгівельна марка «KULA» створена в грудні 2008 року і вийшла на ринок в квітні 2009 року, спочатку на грузинський ринок, а потім на експорт.

Продукція торгівельної марки «KULA» виробляється в екологічно чистій зоні Грузії в місті Гори.

Всього замовлено:
0 скр.

Компот персиково - чорничний 1Л

Компот персиково - чорничний 1Л

100% НАТУРАЛЬНИЙ ПРОДУКТ!

Поєднання корисних для організму речовин, в плодах персика і чорниці дуже сприятливо проявляється на стані організму. Поєднання цих двох плодів має різноманітні в'яжучі, протизапальні, антидіабетичні, протиалергічні, кровоспинні, антибактеріальні, сечогінні і жовчогінні властивості. Компот рекомендується пити охолодженим.

кількість у ящику
8 шт.
скр.
Айвовий компот  1Л

Айвовий компот 1Л

100% НАТУРАЛЬНИЙ ПРОДУКТ!

Айвовий компот готують з добре визрілої айви. У айві є провітамін А, вітаміни групи В, С, Е, РР, ряд інших мікроелементів. Калію в айві в 10 разів більше, ніж натрію. Айва багата яблучною та лимонною кислотами. Чимало в ній також пектинових речовин і тартронової кислоти.  

Айвовий компот зміцнює організм, діє як протизапальний, в'яжучий і сечогінний засіб. Його рекомендують пити при проблемах шлунково-кишкового тракту, недокрів'ї, захворюваннях серця і органів дихання.  

кількість у ящику
8 шт.
скр.
Компот персиковий 1Л

Компот персиковий 1Л

100% НАТУРАЛЬНИЙ ПРОДУКТ!

У персиковому компоті містяться органічні кислоти: яблучна , винна, лимонна; мінеральні солі таких елементів, як калій, залізо, фосфор, марганець , мідь, цинк, селен і магній. Персиковий компот багатий вітамінним комплексом : вітамін С, вітаміни групи В, Е, К, РР , а також каротин. До складу компоту з персиків також входять пектини і ефірні масла. 

Персиковий компот підсилює секреторну діяльність шлунка, покращує переварювання жирної їжі , має корисні властивості при таких недугах як подагра , ревматизм , захворювання нирок.  

кількість у ящику
8 шт.
скр.
Компот із фейхоа

Компот із фейхоа

100% НАТУРАЛЬНИЙ ПРОДУКТ!

Плоди фейхоа містять вітаміни (В1 , В2 , В3 , В5 , В6 , РР) , мікро-і макроелементи (йод , кальцій , калій , натрій , магній , фосфор , залізо , мідь , цинк , марганець ) , кислоти ( яблучна , фолієва ) та ефірні масла з ароматом ананаса та полуниці. За рахунок наявності в м'якоті плодів легкозасвоюваних білків і жирів фейхоа відноситься до дієтичних продуктів харчування , вживаючи який можна замінити один із прийомів їжі або використовувати у стравах при дотриманні дієти. Це дозволить заповнити нестачу вітамінів і знизити вагу. 

Плоди фейхоа лікарі призначають людям з порушеннями роботи щитовидної залози і при розумових навантаженнях. Також його використовують у лікуванні та профілактиці таких захворювань , як запалення ШКТ , гастрит , атеросклероз , авітаміноз , гіповітаміноз , пієлонефрит , подагра , базедова хвороба , запор. 

кількість у ящику
8 шт.
скр.
Сделано на Фабрике Брендов