Новини
Теперь TM "KULA" стало больше во Львове!
NO TRANSLATION AVAILABLE

Теперь TM "KULA" стало больше во Львове!

Наша продукция теперь представлена в новом магазине во Львове. Магазин "Вина Грузии Марани" – ну как магазин, скорее маленький портал в из Львова в Грузию – где вы сможете приобрести, бутылочку хорошего грузинского вина, ну и, конечно же, Ваши любимые соки, соусы, джемы и варенья TM "KULA" С нетерпением ждем в Гости!!!  

 
22 ЩОРІЧНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

На передодні новорічних свят в НСК Олімпійський відбувся 22 щорічний благодійний ярмарок, організований жіночим клубом Києва. Я ярмарку приймали участь 34 посольства, десятки танцювальних та творчих колективів, сотні волонтерів. Посольства разом з національними виробниками продавали на ярмарку продукцію своїх країн: продукти харчування, напої, сувеніри та багато іншого.

ТМ KULA випала честь, разом з декількома іншими виробниками: вина, сири, грузинська кухня, представляти посольство Грузії. Нам усім хотілося максимально передати колорит цієї чудової країни, її культури, традицій, звичаїв, кухні.

В асортименті ТМ KULA були представленні традиційні грузинські соуси: ткемалі ,сацебелі, наршараб, аджики, соки, компоти, варення та джеми. Лідером продажу стали гранатовий соус Наршараб та горіхове варення, також покупцям прийшовся до смаку соус ткемалі з червоних слив.

Кошти, виручені на ярмарку, будуть направлені на потреби нужденних дітей, жінок, людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, частина коштів піде на потреби переселенців з Криму та Сходу України.

Ми були раді, наданій можливості допомогти тим, хто потребує і подарувати свято людям, котрим в цьому житті пощастило менше ніж іншим. Бо саме в такий спосіб ми робимо цей світ трохи кращим.

 
Best Food Fest 2014

22-23 листопада 2014 року в НСК Олімпійський відбувся вже 4й фестиваль здорової їжі “Best Food Fest and Health”. В рамках дводенного фестивалю гостям надали 16 мастер-класів від найкращих європейських та українських кухарів, лекції спеціалістів по здоровому харчуванню, ярмарок еко продуктів та зелених технологій, інтерактивну дитячу зону, корисний фуд-корт и зону відпочинку.

Компанія «ІМЕКС ТРЕЙД» вже вдруге приймала участь в цьому заході. Всі бажаючі мали нагоду спробувати та придбати, продукцію яку вже встигли полюбити наші клієнти а саме: соуси, соки, варення, джеми та компоти ТМ KULA, натуральну органічну пасту “Castagno” та натуральні замінники цукру та гарячий шоколад ТМ STEVIA за вигідними цінами. Наші співробітники з радістю надавали консультації покупцям про головні принципи правильного харчування та споживання нашої продукції

Гостям фестивалю прийшлися до смаку надані на дегустацію сливовий, інжирний, айвовий та персиковий джеми, які до того ж можна було придбати за спеціальною акційною ціною. Також в конкурсах, підготовлених організаторами фестивалю були розіграні солодкі призи та соуси від ТМ KULA

Загальна атмосфера фестивалю своїм теплом та затишком нагадувала велике сімейне свято з дитячим радісним сміхом та великою кількістю позитивних емоцій.

Всю продукцію представлену компанією «ІМЕКС ТРЕЙД» на фестивалі можна придбати в супермаркетах та магазинах органічної продукції, а також в інтернет-магазині здорового способу життя BEBIO.com.ua .

Компанія «ІМЕКС ТРЕЙД» активно підтримує здоровий спосіб життя та піклується про розвиток ринку натуральної органічної продукції а Україні.

 

 
Еко-експо

8-11 жовтня нас можна було побачити в Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній, в рамках 5-ї виставки Еко-товарів, Еко-експо. ТМ KULA знову радувала усіх своїми дегустаціями соусів, соків, варень та джемів. Було приємно чути теплі відгуки від наших покупців, котрі вже встигли полюбити наші продукти

Виставка Еко-експо проводиться двічі на рік з метою об`эднати на одному майданчику виробників, продавців та споживачів натуральних товарів, продуктів та послуг, пропоганди здорового способу життя та заходів, направлених на збереження навколишнього середовища.

Якщо ж ви не встигли відвідати виставку, придбати нашу продукцію можна в супермаркетах і органічних магазинах, а також в Інтернет-магазині BEBIO.com.ua.

Компанія «Імекс Трейд» активно підтримує здоровий спосіб життя та піклується про розвиток ринку натуральної органічної продукції в Україні.

 

 
Тбілісоба 2014 на Андріївському узвозі

Цими вихідними в Києві на Андріївському узвозі вже втретє відбувся щорічний фестиваль грузинської культури Тбілісоба 2014. Для чисельних гостей організатори підготували насичену програму, котра включала в себе дегустацію справжнього грузинського, домашнього вина, хінкалі, хачапурі, крім того, всі бажаючі могли ознайомитися з культурою Грузії та відвідати чисельні арт-виставки. Також на святі були представлені виробники грузинських товарів.

В цьому році Торгівельна марка KULA також стала частиною великого свята. Ми проводили дегустацію справжніх грузинських соусів, соків, варень джемів та компотів. Відвідувачі нашого стенду були раді скуштувати та придбати продукцію за спеціальними промо-цінами.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 12
Сделано на Фабрике Брендов